Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse på vår webbplats. Genom att använda denna webbplats samtycker du till vår användning av cookies.
Ok Mer info
Kontakt

Kontakta eller besök oss

  • Munktell Science Park
  • Portgatan 3
  • 633 42 Eskilstuna

Stina Adolfson Kiviaho

stina@munktellsciencepark.se

070-1046005

Linda Stockenberg

Serviceansvarig

linda@munktellsciencepark.se

016-5500000

Ida Bergman

Reception

ida@munktellsciencepark.se

016-5500000

Hanna Eliass

Controller

hanna@munktellsciencepark.se

070-1046067

Annette Lood

Projektekonom

annette@munktellsciencepark.se

Maria Lönnerek

Projektledare

maria@munktellsciencepark.se

070-1046003

Alexandra Elfridsson

Projektledare Växtzon

alexandra@munktellsciencepark.se

073-3060396

Rasmus Sörensen

Affärsutvecklare Växtzon

rasmus.sorensen@munktellsciencepark.se

070-7709080