Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse på vår webbplats. Genom att använda denna webbplats samtycker du till vår användning av cookies.
Ok Mer info
Kontakt

Kontakta eller besök oss

  • Munktell Science Park
  • Portgatan 3
  • 633 42 Eskilstuna

Niklas Edmark

tf VD

niklas.edmark@eskilstuna.se

016-7102808

Carina Nylén

Administrativ chef

carina.nylen@munktellsciencepark.se

072-9973661

Felix Andersson

Eventansvarig

Felix.Andersson@munktellsciencepark.se

073-3033921

Jan Jansson

Projektledare/Företagsrådgivare

jan.jansson@munktellsciencepark.se

070-6716508

Johanna Pettersson

Receptionist/Projektadministratör

johanna.pettersson@munktellsciencepark.se

016-5500000

Linda Stockenberg

Serviceansvarig

linda@munktellsciencepark.se

016-5500000

Pia Thunström

Kommunikationsansvarig

pia.thunstrom@munktellsciencepark.se

073-3060396

Rasmus Sörensen

Projektledare/Affärsutvecklare

rasmus.sorensen@munktellsciencepark.se

070-7709080

Sanela Cehic

Projektledare

sanela.cehic@munktellsciencepark.se

072-9973660

Tjänstlediga

Hanna Eliass
Controller

Johanna Nyqvist
Reception/Projektadministratör

Stina Adolfson Kiviaho
Kommunikationsansvarig Affärsplan Eskilstuna,
Näringslivsenheten